CLAUSTRE DE MESTRES

ELS NOSTRES MESTRES

MESTRES TUTORES

Curs

Hora de tutoria mares/pares

Educació Infantil

P3 Sònia Campi

(sonia.campi@salesianas.org)

Dilluns de 16 a 17

 

P4 Anna Ruiz

(anna.ruiz@salesianas.org)

Divendres de 15 a 16
P5 Marta Sastre

(marta.sastre@salesianas.org)

Dilluns de 15 a 16

Educació Primària

Cicle Inicial:
1r Cristina Font

(cristina.font@salesianas.org)

Dijou de 16 a 17
2n  Àngels Hernández

(angels.hernandez@salesianas.org)

Divendres de 16 a 17
Cicle Mitjà:
3r Raquel López

(raquel.lopez@salesianas.org)

Dijous de 16 a 17
4t Àngel Pascual

(angel.pascual@salesianas.org)

Dimecres de 16 a 17
Cicle Superior:
5è  Chals Miquel

(mangels.miquel@salesianas.org)

6è A. Anna Falces 

(anna.falces@salesianas.org)

 

Dimarts de 16 a 17

 

 

Divendres de 15 a 16

 

6è B. Alba Montesinos

(alba.montesinos@salesianas.org)

Divendres de 9 a 10

MESTRES NO TUTORS/ES

Educació Infantil

Isabel Concellón (isabel.concellon@salesianas.org)

Roger Gironès (roger.girones@salesianas.org)

Remei Márquez (remei.marquez@salesianas.org)

 

Educació Primària

Mª Jesús Ballester (mjesus.ballester@salesianas.org)

Olga Barron (olga.barron@salesianas.org)

Isabel Concellón (isabel.concellon@salesianas.org)

Marta Sastre (marta.sastre@salesianas.org)

Roger Gironès (roger.girones@salesianas.org)

Remei Márquez (remei.marquez@salesianas.org)

Julián Molero (julian.molero@salesianas.org)

Carlos Cuaresma