CLAUSTRE DE MESTRES

ELS NOSTRES MESTRES

MESTRES TUTORES

Curs

Hora de tutoria famílies

Educació Infantil

P3 Sònia Campi

(sonia.campi@salesianas.org)

Dilluns de 12h a 13h

 

P4 Roger Gironès

(roger.girones@salesianas.org)

Divendres de 09h a 10h
P5 Anna Ruiz

(anna.ruiz@salesianas.org)

Dilluns de 9:30h a 10:30h

Educació Primària

Cicle Inicial:
1r Marta Sastre

(marta.sastre@salesianas.org)

Divendres de 15h a 16h
2n  Dani Mateo

(dani.mateo@salesianas.org)

Dijous de 16h a 17h
Cicle Mitjà:
3r Anna Falces

(anna.falces@salesianas.org)

Dimecres de 16h a 17h
4t Raquel López

(raquel.lopez@salesianas.org)

Dimecres a les 16:30h
Cicle Superior:
5è  Alba Montesinos

(alba.montesinos@salesianas.org)

6è Àngels Miquel 

(mangels.miquel@salesianas.org)

 

Divendres de 09h a 10h

 

 

Dimecres de 16h a 17h

 

MESTRES NO TUTORS/ES

Educació Infantil

 

Isabel Concellón (isabel.concellon@salesianas.org)

Marta Sastre (marta.sastre@salesianas.org)

Remei Márquez (remei.marquez@salesianas.org)

Àngels Hernández (angels.hernandez@salesianas.org)

Educació Primària

 

Mª Jesús Ballester (mjesus.ballester@salesianas.org)

Olga Barron (olga.barron@salesianas.org)

Carolina Fernández (carolina.fernandez@salesianas.org)

Isabel Concellón (isabel.concellon@salesianas.org)

Remei Márquez (remei.marquez@salesianas.org)

Julián Molero (julian.molero@salesianas.org)

Àngels Hernández (angels.hernandez@salesianas.org)